регистрация торговой марки

ТОРГОВАЯ МАРКА - ПОЧТИ ДАРОМ

   18 лет опыта в регистрации торговых марок - работают на Вас!

Раздел Торговые марки Торговая марка:
Главная - регистрация торговой марки Регистрации торговой марки
Торговая марка: виды и термины Торговая марка: виды и термины
Что регистрируют в Украине как торговую марку Что регистрировать?
Предварительный поиск торговых марок по заявленным торговым маркам Поиск торговых марок
Регистрация торговой марки в Украине Процедура регистрации

Cделать заказ на регистрацию торговой марки (товарного знака) Заказать регистрацию ТМ

Законы по торговым маркам (товарным знакам) Законы о торговых марках

СТАТЬИ по торговым маркам (товарным знакам) Статьи о торговых марках
  • Торговые марки в Украине
  • Торговые марки в России
  • Международная регистрация
  • Промышленные образцы
  • Полезные модели
  • Изобретения
  • Авторские права
  • Интеллектуальная собственность
  • Лицензионные договоры
  • Ноу-хау
  • Коммерческая тайна
  • Домены и интернет

  • Прайс-лист по регистрации торговых марок  (товарных знаков) Прайс-лист по регистрации ТМ

    Ссылки на сайты о торговых марках (товарных знаках) Сайты о торговых марках
    Об Агентстве торговым маркам и товарным знакам Об Агентстве



       Регистрация торговой марки
    назад

    Президент приказал чиновникам в сфере ИС повысить квалификацию и лучше бороться с пиратством.

    Підвищити кваліфікацію чиновників та посилити боротьбу з піратством — такі першочергові заходи у сфері інтелектуальної власності затвердив Президент України з метою активізації та розвитку інвестиційної діяльності в Україні.

    Президент наказав міністерствам та відомствам до 2008 року у досконалити систему перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, до компетенції яких належать питання у сфері охорони прав ІВ.

    У цьому році Фонд держмайна спільно з Мінекономіки та МОН мають організувати проведення перевірок наявності ліцензій на програмне забезпечення, що використовується на державних підприємствах та в акціонерних товариствах, державна частка у статутних фондах яких перевищує 50 відсотків, та в разі необхідності вжити заходів до його легалізації.

    Також впродовж цього року МВС та МОН мають активізувати роботу щодо притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності організаторів виготовлення і розповсюдження контрафактних примірників творів, фонограм, відеограм, у тому числі продажу їх через мережу Інтернет та з використанням телефонного зв’язку. А Держмитслужба спільно з прикордонниками, МВС, СБУ та МОН повинна цьогоріч п осилити роботу з недопущення контрафакту на митну територію України.

    У плані заходів, затвердженому главою держави 10 квітня, пункт щодо прав охорони інтелектуальної власності є другим за порядком з дванадцяти. На першому місці — питання права власності. План також передбачає заходи щодо питань права власності; землекористування; усунення адміністративних перешкод здійснення інвестиційної діяльності; питань виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб); спеціальних режимів стимулювання інвестиційної діяльності; податкової політики; банківських та небанківських фінансових установ; питань комплексного розвитку економіки; високих технологій та зв’язку; сільського господарства та харчової промисловості; створення позитивного іміджу України.

    Зокрема, у розділі щодо високих технологій та зв’язку МОН має цього року вжити заходів до створення механізмів заохочення фінансування прикладних науково-технічних розробок із залученням коштів держбюджету та суб’єктів господарювання, а також до поширення інформації про зареєстровані права інтелектуальної власності на науково-технічні розробки і результати прикладних досліджень серед потенційних користувачів такої інформації.

    До кінця третього кварталу міністерства та відомства на чолі з Мінекономіки мають вжити заходів для стимулювання створення інноваційних центрів, інвестиційних бізнес-інкубаторів, технологічних парків.

    Президент В. Ющенко як глава РНБО також Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку разом з низкою міністерств підготувати проект змін до закону «Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)» щодо створення умов для більш широкої участі венчурних фондів у фінансуванні інноваційної діяльності.

    Як відзначено в указі, його прийнято з урахуванням результатів 7-го засідання Консультативної ради з питань іноземних інвестицій, яке відбулося у грудні минулого року. Серед іноземних членів цього консультативного органу при Президенті України — керівники Європейського банку реконструкції та розвитку, Американської торговельної палати в Україні та Європейської бізнес асоціації, «Майкрософт», «Крафт Фудз» та інших мультинаціональних компаній.


    Журнал «»



    << Архив новостей

    Патентное Агентство "TAЛЕР"
    © Copyright 2000-2019
       Украина, г. Киев, ул. Вышгородская, д.29, оф. 3    Тел.: 067-5003271    E-mail: info@trademarks.ua