регистрация торговой марки

ТОРГОВАЯ МАРКА - ПОЧТИ ДАРОМ

   18 лет опыта в регистрации торговых марок - работают на Вас!

Раздел Торговые марки Торговая марка:
Главная - регистрация торговой марки Регистрации торговой марки
Торговая марка: виды и термины Торговая марка: виды и термины
Что регистрируют в Украине как торговую марку Что регистрировать?
Предварительный поиск торговых марок по заявленным торговым маркам Поиск торговых марок
Регистрация торговой марки в Украине Процедура регистрации

Cделать заказ на регистрацию торговой марки (товарного знака) Заказать регистрацию ТМ

Законы по торговым маркам (товарным знакам) Законы о торговых марках

СТАТЬИ по торговым маркам (товарным знакам) Статьи о торговых марках
  • Торговые марки в Украине
  • Торговые марки в России
  • Международная регистрация
  • Промышленные образцы
  • Полезные модели
  • Изобретения
  • Авторские права
  • Интеллектуальная собственность
  • Лицензионные договоры
  • Ноу-хау
  • Коммерческая тайна
  • Домены и интернет

  • Прайс-лист по регистрации торговых марок  (товарных знаков) Прайс-лист по регистрации ТМ

    Ссылки на сайты о торговых марках (товарных знаках) Сайты о торговых марках
    Об Агентстве торговым маркам и товарным знакам Об Агентстве



       Регистрация торговой марки
    назад

    Библиотекари стараются заставить работать авторское право на доступ к знаниям.

    26-27 травня в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» зібралися експерти з країн колишнього Радянського Союзу, Монголії, Південно-Східної Азії та Близького Сходу для участі у міжнародному семінарі «Сприяння Доступу до знань: Авторське право та бібліотеки».

    Тридцять фахівців з 25 країн обговорювали вплив авторського права на доступ до інформації і знань, особливо в цифрову добу, та розробляли політики і стратегії забезпечення доступу до культурної і наукової спадщини.

    Як відзначено у прес-релізі заходу, доступ до знань життєво необхідний для розвитку здорового демократичного суспільства; і саме бібліотеки допомагають громадам скористатися глобальними інформаційними ресурсами, ідеями і думками; попри це, юридичні та технічні перешкоди щодо обміну і використання інформації за останні десять років значно обмежили бібліотечні послуги.

    «Бібліотекарі мають захищати інтереси своїх студентів, дослідників і громадськості — користувачів бібліотек. Це наше завдання — змусити авторське право працювати на доступ до знань, а не ставати бар’єром на шляху до них. Така тема нашого семінару», — розповіла Тереза Гакетт, менеджер проекту eIFL-IP.

    Організатори семінару — міжнародний консорціум «Електронна інформація для бібліотек» (eIFL.net) та український партнер Асоціація «Інформатіо-Консорціум» , за підтримки програми ЮНЕСКО «Інформація для всіх». Впливові доповідачі з Великої Британії, Єгипту, Ірландії, Литви, Німеччини, України та Фінляндії впродовж двох активних днів навчання та дискусій ділилися своїм досвідом.

    «Важлива роль бібліотекарів — забезпечити збалансовані міжнародні правові інструменти у царині інтелектуальної власності та розвивати публічну політику доступу до знань та інформації», — сказав Ахмед Абдель Латіф, доповідач з Єгипту, який представляв Єгипет на багатьох міжнародних переговорах з питань інтелектуальної власності.

    «Без обміну знань неможливе функціонування суспільства. У бібліотек та спільноти Вільного програмного забезпечення спільні інтереси в тому, щоб система авторського права промотувала поширення знань і запобігала монополізації ідей. Європейська Фундація Вільного програмного забезпечення з приємністю співпрацює з бібліотекарями для доступу до знань в інтересах користувачів», — розповів Карстен Ґерлофф, Європейська Фундація Вільного програмного забезпечення.

    Комітет з авторського права Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій (IFLA) представляла на семінарі Барбара Стреттон, Радник Британського інституту бібліотечних та інформаційних фахівців, яка сказала, що «Бібліотеки — підґрунтя інформаційного суспільства. Отже, абсолютно природньо, що бібліотекарі — провідні гравці економіки знань для уряду, законодавців та широкої громадськості. В інтересах суспільства консультуватися з бібліотекарями та залучати їх до розвитку законодавства про авторське право».

    «З повагою до міжнародних зобов’язань та національного законодавства з авторського права, це наша роль мріяти, шукати, запитувати та працювати, щоб система інтелектуальної власності забезпечувала належний баланс між правами правовласників та правами суспільства на доступ і поширення знань та освіти, що стимулюють творчість», зазначила Хала Ессалмаві, юрист Олександрійської бібліотеки, Єгипет.

     

    Журнал «»



    << Архив новостей

    Патентное Агентство "TAЛЕР"
    © Copyright 2000-2019
       Украина, г. Киев, ул. Вышгородская, д.29, оф. 3    Тел.: 067-5003271    E-mail: info@trademarks.ua